Se afișează postările cu eticheta macro. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta macro. Afișați toate postările

miercuri, 28 septembrie 2016

Dark Skies




















Fotografii făcute în tabăra de astronomie „Dark Skies” din Pasul Rotunda (Munții Rodnei), organizată de un prof foarte mișto din Sighet, acum vreo lună.
M-am jucat cu telescoape și cu obiective mecanice și mi-am dat seama că îl iubesc pe omul care a venit primul cu ideea creării adaptoarelor foto.  

vineri, 5 februarie 2016

Weekend @ Mărgău


Testing some new lens and my FD-EOS adaptor. And having the usual fun with my lovely 24-70mm.









marți, 20 noiembrie 2012

marți, 22 noiembrie 2011