Ne-am strâns cam un sfert dintre cei care am promis că o vom face, vremea n-a ţinut cu noi, iar tema n-am prea nimerit-o. Bine, poate şi pentru că acoperişul de la Iulius Mall, respectiv lacul de lângă, nu sunt cele mai strălucite locuri de mers la pozat. Îs tare curioasă ce-or făcut colegii, că mie nu mi-a reuşit mare brânză.

[mai sus e autoportretul colectiv al celor câţiva din grup – cei care am ieşit vineri.]