Se afișează postările cu eticheta de nuntă. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta de nuntă. Afișați toate postările
joi, 20 octombrie 2016
luni, 14 septembrie 2015
Nu îmi iau mereu camera foto la nunți...
...dar, când o iau, e nunta unui om frumos și drag, se ține într-un cort, în castrul roman de la Moigrad, e plin de oameni dragi din liceu la masa mea și la cea de lângă, toată lumea e în bocanci și teniși, fetele noastre sunt mai frumoase ca de-obicei, Nina iar a făcut minuni cu florile, gheața e livrare specială de la benzinăria din Zalău, nu există sarmale, muzica e super decentă, iar lumea zâmbește mult și pare să se simtă bine de tot.
Nu-mi iau mereu camera foto la nunți, dar, când o iau, nunta nu arată a nuntă, dar e una dintre cele mai frumoase la care am fost vreodată.
miercuri, 24 septembrie 2014
miercuri, 12 septembrie 2012
duminică, 25 septembrie 2011
marți, 13 septembrie 2011
marți, 12 octombrie 2010
Abonați-vă la:
Postări (Atom)














