Se afișează postările cu eticheta de nuntă. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta de nuntă. Afișați toate postările

joi, 20 octombrie 2016

luni, 14 septembrie 2015

Nu îmi iau mereu camera foto la nunți...



...dar, când o iau, e nunta unui om frumos și drag, se ține într-un cort, în castrul roman de la Moigrad, e plin de oameni dragi din liceu la masa mea și la cea de lângă, toată lumea e în bocanci și teniși, fetele noastre sunt mai frumoase ca de-obicei, Nina iar a făcut minuni cu florile, gheața e livrare specială de la benzinăria din Zalău, nu există sarmale, muzica e super decentă, iar lumea zâmbește mult și pare să se simtă bine de tot.

Nu-mi iau mereu camera foto la nunți, dar, când o iau, nunta nu arată a nuntă, dar e una dintre cele mai frumoase la care am fost vreodată.












miercuri, 24 septembrie 2014

Rochiile de nașă


[Nuntă în Bistriţa. Cele patru nașe - detaliu.]

miercuri, 12 septembrie 2012

duminică, 25 septembrie 2011