Se afișează postările cu eticheta Cristina cealaltă. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta Cristina cealaltă. Afișați toate postările
duminică, 19 mai 2013
marți, 7 mai 2013
luni, 7 noiembrie 2011
marți, 26 aprilie 2011
miercuri, 18 noiembrie 2009
De primăvară - toamnă
De data asta am reuşit să le scot pe Ana şi pe Cristina [fostele mele colege de cameră şi totodată singurele motive pentru care căminul 5 din Haşdeu a fost locuibil] la poze deodată. Uite ce-a ieşit:
Cam asta a fost. Mai jos sunt câteva fotografii de la primele ieşiri, de astă-primăvară, când am fost cu fiecare separat [că nicicum nu reuşeam să ne sincronizăm toate].
[P.S. Cristina din imaginile astea nu e cea care apare, de obicei, obsesiv în fotografiile mele, aşa că am trecut-o la tag-ul “Cristina cealaltă” :) ]
Etichete:
Ana,
Cristina cealaltă,
portret,
toamnă
Abonați-vă la:
Postări (Atom)


