Se afișează postările cu eticheta eclipsă. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta eclipsă. Afișați toate postările

joi, 16 iunie 2011

Normal că n-am stat degeabă azi-noapte.






Am lucrat la licență până spre ziuă :) Și, în pauzele scurte și dese, am ieșit pe balcon să fotografiez eclipsa.