Se afișează postările cu eticheta
eclipsă
.
Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta
eclipsă
.
Afișați toate postările
joi, 16 iunie 2011
Normal că n-am stat degeabă azi-noapte.
Am lucrat la licență până spre ziuă :) Și, în pauzele scurte și dese, am ieșit pe balcon să fotografiez eclipsa.
Postări mai vechi
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postări (Atom)