Se afișează postările cu eticheta Zalău. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta Zalău. Afișați toate postările

luni, 14 septembrie 2015

Nu îmi iau mereu camera foto la nunți...



...dar, când o iau, e nunta unui om frumos și drag, se ține într-un cort, în castrul roman de la Moigrad, e plin de oameni dragi din liceu la masa mea și la cea de lângă, toată lumea e în bocanci și teniși, fetele noastre sunt mai frumoase ca de-obicei, Nina iar a făcut minuni cu florile, gheața e livrare specială de la benzinăria din Zalău, nu există sarmale, muzica e super decentă, iar lumea zâmbește mult și pare să se simtă bine de tot.

Nu-mi iau mereu camera foto la nunți, dar, când o iau, nunta nu arată a nuntă, dar e una dintre cele mai frumoase la care am fost vreodată.












marți, 10 septembrie 2013

Concert Haggard, Zalău, 7 septembrie (BW set)
































Vara asta mi-am depășit norma de concerte. Am fost la ArtMania, la Roger Waters și la Rockstadt, iar la final de toate m-am întors cu un total fabulos de trei poze. În schimb, în weekend am mers acasă, la Zalău, la concert Haggard, și am fotografiat cât să recuperez pentru fiecare concert și fiecare festival și pentru fiecare concert din cadrul câte-unui festival la care nu am făcut nicio fotografie vara asta.